La'l Creative Arts | HAKKIMIZDA
Lal Creative, hazır web sitesi kalıpları ile bütçeye uygun web tasarımları hizmeti verirken, diğer yandan da isteğe özel web ve grafik tasarım hizmetleride vermektedir. Bırakın sizi biz tanıtalım.
web tasarım, web dizayn, grafik tasarım, reklam tasarım, poster tasarım, web sitesi
15397
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15397,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

ORGANİZASYON

Tasarımlarımızın temelinde kataloglama dediğimiz bir sistem yatmaktadır. Karar verilen içeriğe uygun bütün alternatif tasarımlar kataloglanır ve son ürün sentezlenerek ortaya çıkarılır.

KELİMELERDEKİ SIR

Hitap ettiğiniz müşteri profillerinin, internette kullanabileceği arama motoru kelimeleri incelenir. Genişletilmiş liste, tanımlamalar ile tasarımınıza entegre edilir.

ŞAŞIRTICI VE SADE

Görünüm de sadelik temel esasımız. Önemli olan potansiyel müşterinizin sizi ilk bakışta anlaması ve sitede diğer sayfalara ulaşması. Görünümdeki sadeliğin altında bir pazarlama stratejisi ve arama motoru kodlamaları yatmaktadır.

YENİ SOLUK TASARIMLAR

Tasrım dönemindeki popüler renk kombinasyonları ve potansiyel müsterilerin sektör çağrıştıran renkleri, tasarımda serpiştirilir.

TAM PAKET

Aldığınız tasarım servisi sadece bir tasarım değildir. Arkasında sofistike bir pazarlama ve kodlama çalışması vardır.

DÜNYA YA BAĞLANIN

Tasarımlarınıza entegre edilen kodlar, arama motorları ile arka planda bir bağ kurar ve buna bağlı olarak aramalarda daha aktif yer alır. Yaşayan bir sitedir sahip olduğunuz.

q

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Baskı reklam materyallerinin yanı sıra dijital ortamda kullanabildiğiniz reklam materyalleri ile de hizmetinizdeyiz.

Web tasarım ve internet reklamcılığında kullanabileceğiniz grafiklerimiz, potansiyel müşterilerinize en etkili ulaşımınızı sağlıyacaktır.

3D Fotoğraf baskısı için gerekli olan program entegrasyonları ve dijital grafik şablonlar ile 3D fotoğraf satışına başlayabilirsiniz.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

q

MARKALAŞTIRMA STRATEJİSİ

Tasarımlarımız ile marka değerinizi arttırmak önceliğimiz.

q

YARATICI WEB TASARIMLARI

Her projede yeni bir sayfa ile başlıyoruz tasarımlarımıza. Basmakalıp şablonlar değil, gerçek tasarımlar, gerçek sanatçılardan.

q

GÜZEL VE AKILLI

Tasarımlarımız görsel olarak potansiyel müşteriye hitap etmesinin yanında arka plandaki kodlamaları ile arama motorlarındaki sistematik tanımlamaları da yapmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZ